چند روز پیش بی ام و از فیس‌لیفت سری 3 مدل 2016 خود رونمایی کرد.

1car.ir: چند روز پیش بی ام و از فیس‌لیفت سری 3 مدل 2016 خود رونمایی کرد. همچنین به صورتی غیر منتظره از M3 ارتقا یافته نیز پرده‌برداری کرد، اما آیا 2015 M3 یک مدل کاملا جدید نبود؟! پاسخ آری می‌باشد؛ پس چه چیزی به آن اضافه شده است؟ در حقیقت شما شاهد تغییر اساسی نخواهید بود، تنها برخی از جزئیات است که شاید بهتر باشد از آنها آگاه باشید.

M3 و تغییرات جدید در مدل 2016!

از تجهیزات جدید می‌توان اشاره‌ای به چراغ‌های عقب تمام LED، وجود رنگ بدنه جدید و مختلف همچون Smoked Topaz Metallic و Champagne Quartz Metallic داشت که در ظاهر این زیبای آلمانی بکار رفته اما پیشرانه 3 لیتری 6 سیلندر تخت مجهز به دو توربوشارژر با 425 اسب بخار قدرت و گشتاوری در حدود 550 نیوتن‌متر بدون تغییر باقی مانده است.

M3 و تغییرات جدید در مدل 2016!

ناگفته نماند، قسمتی که بیشترین تغییرات را به خود دیده کابین است که شامل استفاده از کروم در خروجی‌های هوا در جلو و عقب، رادیو، سیستم کنترل آب و هوا و حتی کلید شیشه‌های برقی، به روز رسانی سیستم مسیریاب ماهواره‌ای و بهبود سیستم سخت افزاری صندلی کودک می‌باشد. همچنین شاهد نمایشگر کنترل آب و هوای خودکار و نورپردازی در داشبور خواهید بود. با وجود اینکه موارد ارتقا یافته بسیار اندک هستند، M4 مدل 2016 نیز همین تغییرات را به خواهد دید. آیا شما قادر به پیدا کردن این تغییرات در تصاویر زیر هستید؟

M3 و تغییرات جدید در مدل 2016!

M3 و تغییرات جدید در مدل 2016!

M3 و تغییرات جدید در مدل 2016!
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه