این جواهرات بی نظیر عموما" ساخت کمپانی معروف " کارتیر" فرانسه است.


در یک نمایشگاه جواهرات که در پاریس افتتاح شده است  جواهرات نایاب و کمیابی که توسط ستارگان هالیوودی و زنان سلطنتی کشورهای مختلف مورد استفاده قرار میگرفتند به نمایش در خواهد آمد. این جواهرات بی نظیر عموما" ساخت کمپانی معروف " کارتیر" فرانسه است.
کمیاب ترین جواهرات دنیا متعلق به کدام ستاره هاست + عکس - تصویر 1

در میان این جواهرات زیبا و خیره کننده میتوان به حلقه 10.47 قیراطی الماس نشان " گریس کلی" هنرپیشه زیباروی هالیوودی که بعدها به پرنسس موناکو تبدیل شد اشاره کرد.
کمیاب ترین جواهرات دنیا متعلق به کدام ستاره هاست + عکس - تصویر 2
سنجاق سینه الماس نشان دوشس دونیز به شکل یک پلیکان از دیگر جواهرات مشهور این مجموعه است. او در سال 1940 این جواهر را استفاده میکرده است.
کمیاب ترین جواهرات دنیا متعلق به کدام ستاره هاست + عکس - تصویر 3

 گردنبند زیبای مروارید و ا لماس " الیزابت تیلور" که همسرش " ریچارد بورتون" به هدیه داد و متعلق به "ملکه ماری تودور" در قرن شانزدهم بوده است و همچنین دستبند بی نظیر الماس و پلاتین ساخت " کارتیر" متعلق به هنرپیشه هالیوودی " گلوریا سوانسون" ، نیم تاج زیبای طراحی شده توسط شخص "لوئیس کارتیر" در سال 1902 متعلق به طراح مد معروف " استلا مک کارتنی" و همچنین دستبندها و گردنبند هنرپیشه معروف مکزیکی " ماریا فلیکس" که به سفارش خودش توسط کمپانی " کارتیر" به شکل کرکودیل و مار طراحی و ساخته شد ، از موارد دیگری است که در این نمایشگاه بی نظیر به نمایش گذاشته خواهد شد.
کمیاب ترین جواهرات دنیا متعلق به کدام ستاره هاست + عکس - تصویر 4کمیاب ترین جواهرات دنیا متعلق به کدام ستاره هاست + عکس - تصویر 5
کمیاب ترین جواهرات دنیا متعلق به کدام ستاره هاست + عکس - تصویر 6
کمیاب ترین جواهرات دنیا متعلق به کدام ستاره هاست + عکس - تصویر 7گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
منبع : pardad.ir 
بهترین لباس های هنرمندان هالیوودی در مراسم MTV Movie Awards 2014
10 کفش بهاری به پیشنهاد ستارگان هالیوودی
جدیدترین عکس های kim روی مجله Vogue
بهترین لباس های مراسم اسکار از سال 1955 تا 2001
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه