مهندسان بنتلی در طراحی موتور با دقت خاصی روی صدای خروجی موتور کار کرده اند زیرا صدای دوست داشتنی بنتلی کاملا اختصاصی بوده و بسیار هیجان آور است.

پول‌نیوز - مازیار دانیالی:مهندسان بنتلی در طراحی موتور با دقت خاصی روی صدای خروجی موتور کار کرده اند زیرا صدای دوست داشتنی بنتلی کاملا اختصاصی بوده و بسیار هیجان آور است.

نام "بنتلی" حتی روی کاغذ انتظار مخاطب بازار خودرو را به شدت افزایش می دهد، حال آنکه؛ این برند لوکس دنیای خودرو از نزدیک دل و جان میلیون ها ماشین باز را شیفته خود کرده است. هر چند بنتلی در شرایط کنونی زیر نظر گروه فولکس واگن اداره می شود اما این مساله چیزی از اصالت آن به عنوان یک انگلیسی اشرافی کم نکرده است.

یکی از زیباترین محصولات جدید بنتلی که امروز بررسی آنرا در دستور کار قرار داده ایم، کانتیننتال جی تی وی 8 اس کانورتیبل است. این خودروی فوق العاده که برای بار نخست با لباسی زردرنگ رونمایی شده است، شبیه برادران بزرگتر خود با سقف ثابت است اما تلاش شده تا حس یک خودروی لوکس و اسپرت متفاوت به مشتریان انتقال یابد.

در این مدل سقف کانورتیبل یا جمع شونده با مکانیزم حرکتی بسیار مطلوب جابجا می شود که در همان نگاه اول برای مخاطب بسیار مطلوب و جذاب به نظر می رسد.

لباس زرد با دوخت انگلیسی!(+عکس)

لباس زرد با دوخت انگلیسی!(+عکس)

لباس زرد با دوخت انگلیسی!(+عکس)

لباس زرد با دوخت انگلیسی!(+عکس)

لباس زرد با دوخت انگلیسی!(+عکس)

لباس زرد با دوخت انگلیسی!(+عکس)

لباس زرد با دوخت انگلیسی!(+عکس)

در این مدل ویژه از موتور به روزرسانی شده 4 لیتری با تزریق سوخت مستقیم استفاده شده که همراهی 2 توربوشارژر زحمات طراحان موتور را تکمیل کرده و یک مجموعه 8 سیلندر چابک را در برابر ما قرار می دهد. خروجی این موتور برابر با 521 اسب بخار اعلام شده که در مقایسه با مدل استاندارد شاهد 21 اسب بخار افزایش توان هستیم. نکته قابل توجه در رابطه با قلب تپنده بنتلی جدید افزایش گشتاور مجموعه به 502 پوندفوت در مقایسه با 487 پوندقفوت در نمونه استاندارد است، حال آنکه اندازه موتور نیز تا حدودی کوچک تر شده است.
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه