چندی پیش نسل کیا سورنتو جدید معرفی شد و حال عکس‌های کامل‌تری از این خودرو منتشر شده و طراحی داخلی این خودرو نیز در این عکس‌ها مشخص شده است.

خودرو بانک: چندی پیش نسل کیا سورنتو جدید معرفی شد و حال عکس‌های کامل‌تری از این خودرو منتشر شده و طراحی داخلی این خودرو نیز در این عکس‌ها مشخص شده است.

کیا سورنتوی 2015 در نمای جلو بسیار خشن‌تر شده و دماغه ببر گونه آن بخوبی توانسته از سورنتو، چهره‌ای جدی و عصبانی را درست کند.

عکس: سورنتو 2015 این شکلی است

کیا سورنتوی جدید دقیقا 4780 میلیمتر طول و 1685 میلیمتر ارتفاع دارد و فاصله بین دو محور آن 2780 میلیمتر است که دقیقاً 80 میلیمتر بیشتر از نسل گذشته شده است.

به غیر از نمای داخلی این کره‌ای، موضوع دیگری که اکنون مشخص شده نوع پیشرانه‌هایی است که قرار است روی نسل جدید سورنتو نصب شوند که به نسبت کشورها و بازارهای مختلف متفاوت خواهند بود و ضعیف‌ترین آن‌ها 172 اسب‌بخار و قوی‌ترین ‌آن‌ها 270 اسب‌بخار است. از این پیشرانه‌ها می‌توانیم به موتور 2.4 لیتری GDI، 2.4 لیتری MPI، 3.3 لیتری MPI، 2  و 2.2 لیتری توربودیزل اشاره کنیم که البته نمونه‌های 2.2 لیتری توربودیزل و 2.4 لیتری GDI تنها در بازارهای اروپایی عرضه خواهند شد.

کیا می‌خواهد این خودرو را در نمایشگاه خودروی پاریس در معرض دید عموم قرار دهد و امیدواریم این کره‌ای خوش چهره همانند گذشته همزمان با ورود به بازارهای جهانی به بازار ایران نیز عرضه شود.

عکس: سورنتو 2015 این شکلی است
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه