برزو ارجمند با اشاره به کاراکتری که در غیرعلنی ایفا می‌کند، یادآور شد: نقش من یکی از نقش‌های کلیدی است و راجع به آن مردم قضاوت خواهند کرد. برزو ارجمند: فقط "شهرزاد" می بینمبرزو ارجمند ضمن خسته‌ نباشید به عوامل سریال «شهرزاد»، یادآور شد که این روزها تنها سریالی که می‌بیند «شهرزاد» است و شبکه نمایش خانگی با این نوع آثار می‌تواند واقعا یک رسانه بی‌نظیر باشد. این بازیگر که این روزها در سریال «غیرعلنی» - ویژه انتخابات - به عنوان یکی از کاندیداها ایفای نقش می‌کند، در گفت‌وگویی، با اشاره به مجموعه ...

برزو ارجمند با اشاره به کاراکتری که در غیرعلنی ایفا می‌کند، یادآور شد: نقش من یکی از نقش‌های کلیدی است و راجع به آن مردم قضاوت خواهند کرد.

برزو ارجمند: فقط "شهرزاد" می بینم

برزو ارجمند ضمن خسته‌ نباشید به عوامل سریال «شهرزاد»، یادآور شد که این روزها تنها سریالی که می‌بیند «شهرزاد» است و شبکه نمایش خانگی با این نوع آثار می‌تواند واقعا یک رسانه بی‌نظیر باشد.

1450603623441_46.jpg

 

این بازیگر که این روزها در سریال «غیرعلنی» - ویژه انتخابات - به عنوان یکی از کاندیداها ایفای نقش می‌کند، در گفت‌وگویی، با اشاره به مجموعه «شهرزاد» گفت: «شهرزاد» کاری بی‌عیب و نقص است به دلیل اینکه یک بار «قهوه تلخ» را تجربه کرده‌ام و می‌دانم که کار در حوزه‌ی نمایش خانگی بسیار سخت است اما می‌تواند به عنوان یک رسانه موفق و بی‌نظیر باشد.


1453196877284_isna-13.jpg

این بازیگر در ادامه‌ گفت‌وگوی خود درباره‌ی سریال «غیرعلنی» نیز توضیح داد: بستر این سریال خانوادگی است و اصلا سیاسی نیست. یک سریال خانوادگی که انتخابات هم بخشی از موضوع آن است اما صرفا موضوع اصلی «غیرعلنی» انتخابات نیست. در حقیقت انتخابات دلیلی برای انجام کاری است که خیلی هم خنده‌دار است.

1453196877643_isna-17.jpg

 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا کاراکترهای «غیرعلنی» مابه ازای بیرونی دارند و از شخصیت‌هایی الگوبرداری کرده‌اند؟ گفت: این سریال هیچگونه جناح‌بندی خاصی ندارد و حرف سیاسی نمی‌زند و با هیچکس شوخی نمی‌کند. انتخابات باعث اتفاق بانمکی در زندگی فرد جوانی می‌شود.

1453196877736_isna-18.jpg

 

ارجمند با اشاره به کاراکتری که در غیرعلنی ایفا می‌کند، یادآور شد: نقش من یکی از نقش‌های کلیدی است و راجع به آن مردم قضاوت خواهند کرد.

 

برزو ارجمند در پایان در پاسخ به اینکه آیا پیشنهادی برای حضور در سریال نوروزی داشته است؟ بیان کرد: پیش از این یک کار نوروزی پیشنهاد شده بود که متاسفانه با مجموعه «غیرعلنی» تداخل داشت و این همکاری شکل نگرفت. تاکنون پیشنهادهایی صورت گرفته است اما هنوز قراردادی نبسته‌ایم.


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : isna.ir


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه