اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که ورزش کردن را امری تقریبا غیرممکن می دانند دیگر نگران نباشید چرا که با داشتن اپلیکیشن های اندرویدی زیر می توانید انگیزه لازم را برای ورزش کردن به دست آورید.

هفته نامه صدا - منیره باقی: سلامتی و تندرستی به یکی از مسائل اصلی زندگی انسان در قرن 21 تبدیل شده است. چرا که در زمان های قدیم زندگی انسان ها به گونه ای بود که مستلزم فعالیت های بدنی بسیاری بود و افراد برای یافتن غذا یا به شکار حیوانات در جنگل ها می رفتند یا در مزارع خود کشاورزی می کردند، اما امروز نوع زندگی مردم به گونه ای سلامتی آن ها را تحت الشعاع قرار داده است و اکثریت مردم  وقت و انرژی لازم برای انجام تمرینات ورزشی حتی برای زمانی کوتاه را ندارند.

انگیزه برای ورزش کردن بین مردم روز به روز کمتر و نامتداول تر می شود چرا که اکثرا به فکر پیدا کردن یک توازن بین محیط کار و محیط خانه هستند و طی این فرآیند حلقه ای به نام ورزش کردن گم شده است. اگرچه بسیاری از تنبلی های زندگی انسان به پیشرفت فناوری نسبت داده می شود، اما راه حل هایی نیز برای تطابق سبک زندگی انسان با این فناوری های پیشرفته وجود دارد.

اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که ورزش کردن را امری تقریبا غیرممکن می دانند دیگر نگران نباشید چرا که با داشتن اپلیکیشن های اندرویدی زیر می توانید انگیزه لازم را برای ورزش کردن به دست آورید.

Next Track

ممکن است برنامه رژیم غذایی شما با توجه به کارتان یک برنامه غذایی کامل باشد اما تنها راه دنبال کردن و درک میزان کارایی آن از طریق نظارت بر نتیجه آن روی وزن شما انجام می شود. این اپلیکیشن ساخته شرکت Nexercise Apps است و اولین بار در برنامه The Doctor به نمایش درآمد.

اپلیکیشن های جذاب و مفید ورزشی

این اپلیکیشن یکی از بهترین اپلیکیشن های اندروید است که با استفاده از آن می توانید تمرین های روزانه خود را به یک بازی تبدیل کرده و جوایزی را دریافت کنید که به شما انگیزه لازم برای حرکت به جلو و تداوم تمرینات ورزشی خود به صورت روزانه را می دهد. این اپلیکیشن دارای تمرینات متنوعی است و یک کنترل کننده دارد که می تواند کالری های سوزانده شده، ضربان قلب، نبض و غیره را ثبت کند.


Moves

بزرگترین مانع برای انجام ورزش دست کم و نادیده گرفتن نیاز به ورزش کردن است. این اپلیکیشن یک برنامه عالی برای ثبت حرکات روزانه شما از جمله راه رفتن در خیابان ها است. نسخه های این اپلیکیشن برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS موجود است.

اپلیکیشن های جذاب و مفید ورزشی

این اپلیکیشن علاوه بر ثبت حرکات روزانه شما همچون راه رفتن به شما می گوید که چگونه می توانید با تنظیم حرکات و ترکیب چند حرکت ورزشی انرژی بیشتری صرف کرده و در وقت خود صرفه جویی کنید. این اپلیکیشن مسافت طی شده توسط شما را اندازه گیری کرده و تعداد قدم های شما را ثبت می کند. این اپلیکیشن با تو��ه به مسافت طی شده، کالری های سوزانده شده شما را نشان می دهد.


Google Fit

وقتی که اسم گوگل به یک اپلیکیشن پیوند می خورد میزان عملکردهای آن اپلیکیشن و کارایی آن به طور خود به خود برای کاربران تضمین شده است.

اپلیکیشن های جذاب و مفید ورزشی

این اپلیکیشن در تمام روز فعال بوده و حرکات بدنی شما ازجمله راه رفتن،دویدن، و دوچرخه سواری را ثبت کرده و با توجه به فعالیت های شما برایتان یک هدف ورزشی تعیین می کند و به شما پیشنهادهایی می دهد تا بتوانید ورزش کردن خود را بهبود بخشید. این اپلیکیشن را هم می توانید به صورت مجزا تنها به صورت یک اپلیکیشن استفاده کنید و هم می توانید آن را با دستگاه های ورزشی دیگر که با اندروید مطابقت دارند یکپارچه سازی کرده و تمامی داده های مربوط به حرکات بدنتان را ثبت کنید.


Zombies, Runi

برخی مواقع افراد آنقدر تنبل می شوند که حتی توان بلندشدن از رختخواب را ندارند و در این موقع تنها زمانی که این افراد را می توان وادار به دویدن کرد وجود یک زامبی است که آنها را دنبال می کند. این اپلیکیشن را بر روی گوشی خود نصب کرده و با استفاده از آن از زامبی ها فرار کنید. در این اپلیکیشن شما یکی از آخرین انسان های بازمانده روی زمین هستید و سایر انسان ها به زامبی تبدیل شده اند. این اپلیکیشن نسخه های رایگان و پولی دارد که بسته به مراحل و امکانات می توانید نسخه مناسب خود را انتخاب کنید

اپلیکیشن های جذاب و مفید ورزشی

در این اپلیکیشن به شما ماموریتی داده می شود که از طریق هدفون آن را می شنوید. به محض حمله زامبی ها شما باید شروع به دویدن کنید. تعداد ماموریت های این اپلکیشین بیش از 200 مورد است. این اپلیکیشن برای سیستم عامل های اندروید و iOS قابل دسترس است.


Ingress

اگر تصور می کنید بازی های کامپیوتری شما را تنبل می کنند باید این اپلیکیشن را امتحان کنید. این اپلیکیشن یک اپلیکیشن واقعیت مجازی است که نه تنها شما را سرگرم می کند بلکه به شما کمک می کند تا وزن اضافی خود را کاهش دهید. این اپلیکیشن تا به حال برنده چندین جایزه شده و توسط متخصصان تغذیه و سلامت نیز توصیه شده و به گفته بسیاری این اپلیکیشن توانسته با یکپارچه سازی بازی و ورزش، یک اپلیکیشن فراتر از حد انتظار باشد.

اپلیکیشن های جذاب و مفید ورزشی

این بازی از شما می خواهد که به اطراف خود حرکت کرده و پورتال های دشمن را با اسکن کردن محیط از طریق گوشی اندروید خود هک کنید. اگرچه باید به خاطر داشته باشید که تنها نصب کردن این اپلیکیشن ها کافی نیست و شما نیازمند همت و تلاش برای لاغرشدن و سالم ماندن هستید.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه