این گالری در موزه متروپولیتن نیویورک و توسط خانم آنا وینتور به عنوان مدیر هنری شرکت معروف مد و لباس Condé Nast انجام شد .


بانوی اول مد و لباس ،خانم میشل اوبامابرای بریدن روبان و افتتاح بنیاد خیریه ی مد و لباس توسط آنا وینتور سردبیر مجله ی معروف (ووگ vogue ) که مجله مد و لباس می باشد ،حضور پیدا کرد و آنا وینتور با دیدن این صحنه و رسیدن به این موفقیت و همچنین در حالی کهمیشل اوباما او را در آغوش گرفته بود اشک خوشحالی از چشمانش سرازسر می شد .

صبح روز دوشنبه ماه پیش, در موزه متروپولیتن ،گالری خیریه ی لباس و مد توسط آنا وینتور طراح صحنه و لباس تاسیس شد .

میشل اوباما به عنوان بانوی اول مد و لباس در این مراسم درباره ی اهمیت لباس و مد سخنرانی کرد و در حالیکه از زحمات بی دریغ آنا وینتور در این باره سخن می گفت ،او را در آغوش گرفت و این اشک آنا وینتور را به همراه داشت و چه چیزی برای او با ارزشتر از این بود که بانوی اول مد و لباس اینگونه او را در آغوش بگیرد.
آنا وینتور با چشمانی گریان در آغوش میشل اوباما برای تاسیس گالری مد و لباس! - تصویر 1

اوباما در حالی که لباس ساده و شیکی که توسط نعیم خان Naeem Khan طراح معروف آمریکایی متولد هند را به تن داشت ، در این مراسم اظهار داشت که من برای آنا وینتور احترام زیادی قائل هستم و او را به عنوان یکی از بهترین دوستان خود می دانم .
اوباما همچنین درباره اهمیت بالای تاسیس چنین موسسه ای بیان داشت که این کار می تواند باعث بالا بردن اطلاعات و سطح دانش افرادی شود که در زمینه ی مد و لباس علاقه هایی دارند و تاسیس چنین نمایشگاهی در واقع یک کارگاه مد و لباس و آموزش در این باره و بالابردن فرهنگ عمومی خواهد شد.

در ابتدا کیم کارداشیان جلد روی مجله ووگ را پوشش داده بود و اکنون شرکت Conde Nast با کمک مدیریت آنا وینتور این وظیفه را عهده دار است و موفقیت ها و تلاش های او در این چند ساله در زمینه ی مد و لباس کاملا مشهود است. 
میشل اوباما بانوی کاخ سفید در حالی که در این جشن رسما روبان افتتاح این گالری را قیچی می کرد اعلام کرد که از گالری و موسسه ی آنا وینتور در کاخ سفید حمایت می شود و برای او آرزوی موفقیت دارد .
آنا وینتور با چشمانی گریان در آغوش میشل اوباما برای تاسیس گالری مد و لباس! - تصویر 2
آنا وینتور با چشمانی گریان در آغوش میشل اوباما برای تاسیس گالری مد و لباس! - تصویر 3
تهیه و تدوین : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغنظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه